Kesintisiz Müşteri Memnniyeti

Dikmen Çatı Sistemleri, sektördeki 11 yılı aşkın tecrübesi ve çatı sistemleri alanındaki uzmanlığıyla siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Eğitimli personeli ve Kılıçoğlu üstün teknolojisi ile pek çok marka projeye imza atmıştır.

Mükemmel çatı uygulaması yapma hedefiyle yola çıkan firmamız, bayiliğini yaptığımız markalardan kazandığımız güven, müşterilerimizden aldığımız ilham ve çalışma arkadaşlarımızın özverisiyle çatı sektöründe yer alan her türlü detayın ve sorunun çözümünü sunabilmektedir.

Firmamız kuruluşundan itibaren müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. İlkelerimiz doğrultusunda kalite ve güven duygusunu her geçen gün büyüten firmamız, çatı kaplama sektöründeki yenilik ve ayrıcalıkları sizlere sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Dikmen çatı ekibi, sektöründeki geniş bilgi birikimiyle, siz değerli müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak kalite, uzun ömür, fiyat/performans açısından en doğru çözümü sunmayı ve sorunsuz bir çatı deneyimi oluşturmayı hedeflemiştir. Şirketimiz 2016'ya kadar dikmen inşaat olarak devam edip , 2016'nın sonunda dikmen çatı ve cephe sistemleri San. Tic. Ltd. Şti olarak devam etmekteyiz...

Galeri

Dikmen Çatı Sistemleri, şantiyelerinden görüntüler

SİZİ ARAYALIM!

Lütfen Formu Doldurarak Bize Ulaşın. Uzmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arayacaklar.

TOP